25-06-2012

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

Napisała:

Oj! Działo się w naszej szkole w tym dniu.

Wszyscy uczniowie z klas I – VI pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali się wspaniale do reprezentowania państwa wylosowanego podczas apelu inaugurującego Euro 2012 w naszej szkole. W salach uczniowie prezentowali wykonane tablice informacyjne o swoim państwie, zawierające informacje encyklopedyczne: nazwę państwa, położenie, stolicę, ludność oraz jego sukcesów sportowych, klubów piłkarskich, ciekawostek turystycznych i miejsc rekreacji.

Dziewczęta z klas IV – VI prezentowały układy cheerleaders, do których same stworzyły choreografię i dobierały podkład muzyczny. Wszystkie formacje nagrodzone zostały gromkimi brawami. Dzięki temu, iż deszcz, który padał od rana ustał, wszystkie klasy-państwa mogły zaprezentować się podczas przemarszu wokół boiska szkolnego. Było kolorowo i radośnie. Rozegrany został również mecz „w dwa ognie” między nauczycielkami a uczennicami klasy VIa. Wygrały dziewczęta. 
Finałem tego udanego dnia, podsumowania projektu „EURO 2012”, było wręczenie Pucharu Dyrektora SP 45 EUROKLASA.

Puchar EUROKLASA zdobyli uczniowie kl.IVb

Ilość odsłon: 5734 Ostatnio zmieniany: 25-06-2012
Scroll to top