30-09-2011

Biegi przełajowe

Napisała:

W dniu 29 września w Parku 3-go Maja odbyły się w ramach promocji kultury fizycznej Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół łódzkich. W zawodach wystartowało 578 uczniów szkół podstawowych.

Honorowymi gośćmi zawodów byli: medalista mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw Europy, wielokrotny reprezentant Polski na 800m - Adam Kszczotoraz łódzka lekkoatletka, zawodniczka AZS Łódź, trzykrotna mistrzyni Polski w biegu na 400 metrów Agata Bednarek

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Kamila Florczak kl.V b
  2. Michał Packi kl. VI a
  3. Robert Wilmański kl. VI b
  4. Maksymilian Paluszkiewicz kl. IV a

Naszą najlepszą zawodniczką była Kamila zajmując b. dobre 8 miejsce w gronie około 250 zawodniczek, a wśród chłopców najszybciej do mety dobiegł Michał Packi - 54 miejsce.

Ilość odsłon: 3484 Ostatnio zmieniany: 30-09-2011

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top