07-02-2019

"My, uczniowie pierwszej klasy, Tobie książko przyrzekamy..."

Napisała:

W czwartek, 7 lutego 2019 r., uczniowie klasy Ia zostali uroczyście pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej.

Dzieci odwiedziły bibliotekę szkolną, gdzie zapoznały się z prośbami książki i z zasadami korzystania z księgozbioru. W trakcie zajęć twórczych uczniowie wykonali podobiznę wzorowego czytelnika. Kolejnym punktem programu była baśniowa gra terenowa, podczas której pierwszaki rozwiązywały rozmaite zadania. Gdy nadszedł czas pasowania na czytelnika, uczniowie złożyli obietnicę, że będą stosowali zasady dotyczące używania wypożyczonych książek. Na koniec dzieci otrzymały kolorowe zakładki do książek i wypożyczyły pierwsze, samodzielnie wybrane książeczki. Podczas uroczystości opiekę nad młodymi czytelnikami sprawowały ich starsze koleżanki i koledzy z kl. 4b, 5b, 6b i 7a. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Ilość odsłon: 78 Ostatnio zmieniany: 10-02-2019
Więcej w tej kategorii: « Nareszcie są!

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top