20-02-2020

Nowi czytelnicy w bibliotece!

Napisała:
Nowi czytelnicy w bibliotece! fot. Małgorzata Holak-Kumycz

W poniedziałek i we czwartek - 17 i 20 lutego 2020 roku biblioteka szkolna powitała w swoich progach uczniów klas pierwszych. Nowi czytelnicy uczestniczyli w zajęciach, podczas których poznali zasady korzystania z księgozbioru. Wykonali także pracę plastyczną  oraz rozwiązywali wiele zagadek związanych z książkami, biblioteką i baśniowymi bohaterami.

Wszystkie zadania wykonali śpiewająco, więc na zakończenie zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Od tej pory pierwszaki mogą samodzielnie wypożyczać książki. 

Nowym czytelnikom życzymy by zaprzyjaźnili się z książkami na całe życie! 

W postaci z bajek wcieliły się uczennice z klas: 4a, 5b, 6b, 7b i 8a.

Ilość odsłon: 813 Ostatnio zmieniany: 12-06-2020

Losowe artykuły

Scroll to top