03-04-2014

Nowi czytelnicy biblioteki szkolnej!

W piątek, 28 marca, uczniowie klas pierwszych  zostali uroczyście przyjęci do grona pełnoprawnych czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszaki udały się w podróż do Książkolandii na pokładzie pirackiego statku, którego załoga wraz z królem mórz – Neptunem przygotowała dla kandydatów na czytelników zestaw zagadek o postaciach z bajek. Uczniowie klas I wykazali się także świetną znajomością baśni o Czerwonym Kapturku. Dopiero potem ślubowali książce, że będą ją chronić i szanować. Na zakończenie uroczystości nowo mianowani czytelnicy otrzymali wykonane przez starsze koleżanki kolorowe zakładki do książek. Z pewnością będą one chronić rogi czytanych książek przed zaginaniem oraz przypominać o miło spędzonych chwilach w bibliotece szkolnej.

Ilość odsłon: 2889 Ostatnio zmieniany: 03-04-2014