12-05-2016

Wielki Łódzki Finał w Zapasach 2016 r.

Napisał:

III MIEJSCE naszych reprezentantów

w turnieju Mali Siłacze na Maty !

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Nikola Szymczak, Klaudia Adasiak, Roksana Wielechowska, Damian Łuczyński, Jakub Kospin i Przemek Kurantkiewicz uczestniczyli w czwartek, 12 maja, w turnieju finałowym w zapasach szkół podstawowych w Łodzi.

 Rywalizowali w 5 kategoriach wagowych: do 36 kg, do 44 kg, do 52 kg, do 60 kg oraz powyżej 60 kg, biorąc udział w następujących konkurencjach:

 -wypychanie przeciwnika poza pole walki;

-przeciąganie piłki bodyball na swoje pole;

-przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika rzepów.

Po bardzo emocjonujących pojedynkach międzyszkolnych zajęliśmy w zawodach III miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy zostali udekorowani brązowymi medalami oraz okazałym pucharem i dyplomem dla szkoły. Ogromnym sukcesem zakończyła start w zawodach Roksana Wielechowska. Wygrała większość swoich walk, na koniec głosami sędziów, została uznana najlepszą zawodniczką turnieju.

GRATULUJEMY !!!

 

Ilość odsłon: 1485 Ostatnio zmieniany: 12-05-2016

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top