10-02-2015

Ferie sportowo-artystyczne już za nami!

Napisała:

Pierwszy, niezwykle udany tydzień ferii mamy za sobą. Trzydziestoosobowa grupa uczestników, brała udział w różnorodnych zajęciach. W poniedziałek oglądaliśmy w kinie zabawne Pingwiny z Madagaskaru, we wtorek pod okiem instruktora doskonaliliśmy umiejętności pływackie na basenie, w środę zajęcia w hali sportowej prowadził trener – dzięki temu nasza kondycja znacznie się poprawiła. Podczas środowych zajęć plastycznych powstały interesujące prace malowane na szkle. W czwartek zwiedzaliśmy „bawełnianą fabrykę" na ulicy Ogrodowej i z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyliśmy w warsztacie drukowania tkaniny. Las Łagiewnicki gościł nas w piątek. Spacerowaliśmy zaśnieżonymi leśnymi traktami, a potem ... jazda z górki na pazurki !!! Śmiechu i radości było co niemiara. Niektórym udawało się zjeżdżać na... materacyku, niektórzy zjeżdżali na pufie kanapowej, a wszyscy na saneczkach. Wycieczkę zakończyło ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatką.

Ferie zostały zorganizowane w ramach projektu PKOL "Stać nas na więcej"

 

Ilość odsłon: 3487 Ostatnio zmieniany: 15-02-2015
Więcej w tej kategorii: « Najlepsi wśród nas! Uwaga! Uwaga! »
Scroll to top