28-01-2018

Nowi czytelnicy w bibliotece

Napisała:

We wtorek i w środę  - 23 i 24 stycznia 2018 r. - w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników uczniów klas I.

Pierwszaki po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę, gdzie zapoznały się z zasadami wypożyczania książek. Potem wykonały pracę plastyczną - zaczytane laleczki. Pod opieką bajkowych postaci, w które wcieliły się uczennice klas V i VI, rozwiązywały zagadki dotyczące bajek i baśni. Po powrocie do biblioteki pierwszaki złożyły przyrzeczenie, że będą szanowały książki i zostały uroczyście pasowane na czytelników. Od tej chwili będą mogły samodzielnie wypożyczać książki z biblioteki szkolnej.

Najmłodszym czytelnikom życzymy miłej lektury i cieszymy się, że biblioteka zyskała tylu oddanych czytelników!

Ilość odsłon: 395 Ostatnio zmieniany: 08-02-2018
Scroll to top