02-06-2015

Dzień Dziecka na sportowo

Napisała:

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA uczciliśmy na sportowo . Już od godziny 8.00 cała społeczność szkolna zaangażowana była w realizację poleconych zadań. Uczniowie świetlicy na boisku do piłki nożnej wypełniali kolorem napis " WF z KLASĄ", klasy IV-VI przygotowywały w swoich salach "śniadanie dla sportowca", zaś klasy I-III przygotowywały plakaty informacyjne wylosowanych wcześniej łódzkich klubów sportowych, zaproszeni na nasze sportowe święto goście – uczniowie XIII LO przygotowywali stanowiska do różnorodnych konkurencji.
O godzinie 9.00 P. Dyrektor Małgorzata Zwolińska oficjalnie otworzyła Szkolny Dzień Sportu wypuszczając w powietrze mnóstwo kolorowych balonów.

 


Uczennice XIII LO poprowadziły rozgrzewkę przygotowującą Nasze organizmy do zmagań sportowych. Następnie klasy I-VI uczestniczyły w wyścigach rzędów oraz wykonywały określone zadania na stacjach zdobywając punkty do ogólnej klasyfikacji, która pozwoliła wyłonić zwycięzców naszej sportowej imprezy. Oczywiście nie zapomnieliśmy o Naszych rodzicach, którzy licznie przybyli na naszą uroczystość – także dla nich przygotowaliśmy dwa konkursy.


W trakcie zmagań sportowych przedstawiciele wszystkich klas wykonywali prace plastyczne pod hasłem " Kraina radości i szczęścia wokół Nas".
Po podsumowaniu wszystkich zadań wyłoniliśmy zwycięzców:
klasy I-III
I miejsce zajęła klasa II b uzyskując 79 pkt
II miejsce zajęła klasa III b uzyskując 77 pkt
III miejsce zajęła klasa III a uzyskując 75 pkt
klasy IV-VI
I miejsce zajęła klasa Va uzyskując 96 pkt
II miejsce zajęła klasa VI b uzyskując 92,1 pkt
III miejsce zajęła klasa IV a uzyskując 88, 5 pkt


Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy oraz owocowo- warzywne "ZDROWE JEŻYKI".
Imprezę zakończyliśmy wspólnym tańcem do utworu "CHOCO, CHOCO".


Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować Wszystkim – a w szczególności naszym starszym kolegom z XIII LO - za zaangażowanym w realizację SZKOLNEGO DNIA SPORTU.

Do zobaczenia za rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilość odsłon: 4166 Ostatnio zmieniany: 20-06-2015
Scroll to top