26-05-2016

WYCIECZKA DO KRASIEJOWA

Napisała:

 

 4 b  i  5b w  Wehikule Czasu!

24 maja obie klasy wyruszyły  w niesamowitą podróż!

Udały się do Krasiejowa  k. Opola - tam, gdzie 230 milionów lat temu NAPRAWDĘ żyły DINOZAURY!

 Tunel Czasu – wewnątrz którego kursuje specjalna kolejka „Kapsuła Czasu” -  oryginalne kino o długości 300 metrów; wystawa plenerowa z rekonstrukcjami zwierząt w skali 1:1 - wielkość modeli dochodzi do sześćdziesięciometrowych gigantów; pawilon paleontologiczny/chodząc po tafli szkła  zobaczyliśmy  tysiące zachowanych okazów; wykopaliska – żywe muzeum… W  prehistorycznym  oceanarium  stanęliśmy  oko w oko z potężnymi, prehistorycznymi mieszkańcami wodnych głębin. To pierwszy tego typu projekt na świecie!

Wrażeń moc!

Niech żyje Przygoda! 

Ilość odsłon: 1473 Ostatnio zmieniany: 31-05-2016
Scroll to top