21-06-2016

Parada Mistrzów czyli Dzień Prymusa i Dzień Dobrego Kolegi 2016

We wtorek 21 czerwca 2016 r. świętowaliśmy Dzień Prymusa połączony z Dniem Dobrego Kolegi. W kategorii WOLONTARIAT, nagrody otrzymali młodzi ludzie, na których zawsze można liczyć, nominowani przez klasy uczniów klas IV - VI za systematyczną pomoc kolegom w nauce, życzliwość, zrozumienie. Wyróżnieni zostali także uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego. A na koniec odbyła się PARADA MISTRZÓW - orderami PRYMUSA udekorowani zostali uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. PRYMUSEM SZKOŁY została Tamara Piątkowska z 6b, a towarzyszyli jej PRYMUSI KLAS: Gabriela Górska z 6a, Martyna Lewandowska z 5b, Sylwia Kordyalik z 5a, Wiktoria Kowalska z 4a i Agnieszka Żuraw z 4b.  Nagrody, dyplomy i ordery odebrało 34 uczniów klas IV-VI. Gratulujemy!

Ilość odsłon: 2393 Ostatnio zmieniany: 22-06-2016