15-05-2018

Kolonie dla najmłodszych!

Napisała:

W związku z realizacją zadania związanego z organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży Miasto Łódź organizuje dwutygodniowe kolonie letnie w Grotnikach, dla dzieci najmłodszych. Wsparcie kierowane jest dla rodzin, które:

- żyją w trudnych warunkach materialnych

- mają za sobą przykre zdarzenia losowe w ostatnim czasie

- mieszkają w obszarze rewitalizacji

- objęte są pieczą zastępczą

Zainteresowani rodzice/opiekunowie proszeni są o pilne zgłoszenie się do pedagoga szkolnego, w celu wypełnienia wniosku - do 18 maja 2018 r. Komisja socjalna ds. pomocy materialnej dla uczniów rozpatrzy wszystkie złożone wnioski do dn. 22 maja 2018 r. 

Szkoła otrzymała 8 kart dla naszych uczniów. Koszt jednego skierowania wynosi 150 zł

Szkoła będzie dysponowała także kilkoma miejscami na bezpłatne kolonie organizowane przez Kuratorium Oświaty w Łodzi - wnioski do odebrania u pedagoga szkolnego. 

 

Ilość odsłon: 190 Ostatnio zmieniany: 21-05-2018
Scroll to top