06-06-2019

Trójbój lekkoatletyczny klas II - IV

Napisał:

W czwartek, 6 maja 2019 r., uczniowie klas II, III i IV wzięli udział  w trójboju lekkoatletycznym. Nasi reprezentanci znaleźli się 15 najlepszych łódzkich szkół.

Mali sportowcy mieli do wykonania następujące konkurencje: bieg na 40 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Szkołę reprezentowali: Jakub Śledziona, Halina Nowicka, Borys Wagner - Bis, Jan Pyziak, Dawid Lehman, Damian Bachura, Sebastian Juśkiewicz, Hanna Krauze, Amelia Syrocka, Kryspin Wardziński,Daria Siekierka, Nikola Czechowicz, Maja Chybicka, Emilia Łysoniewska, Rozalia Zakosztowicz i Aleksander Ostojski. Podczas zawodów Nasi uczniowie dali Nam wiele radości i zadowolenia z osiągniętych wyników.

Dziękujemy i gratulujemy!

Ilość odsłon: 561 Ostatnio zmieniany: 14-10-2019
Scroll to top