05-06-2019

Podsumowanie konkursu "Kangur Matematyczny"

Napisał:

Z dużą przyjemnością zawiadamiamy, że jesteśmy już w posiadaniu wyników najważniejszej matematycznej rywalizacji roku. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły. To rekordowo wysoka liczba zgłoszeń! Ponadto, miło nam poinformować, że jeden z naszych uczniów zdobył wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Zdobywcą tytułu jest: PRZEMYSŁAW SOBÓL (kl. V c).

Gratulujemy!

Poniżej przedstawiamy najlepszych w poziomach poszczególnych klas:

  • Olaf Drużbiński (kl. IV b)
  • Przemysław Soból (kl. V c)
  • Oskar Filipczak (kl. VI b)
  • Piotr Klimczak (kl. VII a)
  • Aleksandra Pawlikowska (kl. VIII b)

Brawo!

Ilość odsłon: 599 Ostatnio zmieniany: 05-06-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2019

Scroll to top