19-06-2019

Pożegnania nadszedł czas... czyli zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Napisał:

W środowy poranek, 19 czerwca 2019 roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas ósmych. Towarzyszyli im koledzy i koleżanki z klas siódmych oraz rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Było to wyjątkowe spotkanie.

Galę rozpoczęło odśpiewanie hymnu państwowego oraz przekazanie sztandaru Szkoły Podstawowej nr 45 nowemu składowi pocztu sztandarowego wyłonionemu spośród uczniów klasy VI b. Następnie zabrała głos pani Małgorzata Zwolińska  – Dyrektor Szkoły podsumowując kończący się rok szkolny. Wraz z wychowawcami wręczyła też nagrody uczniom celującym i bardzo dobrym, wyróżnionym biało-czerwonym paskiem na świadectwie. Były też podziękowania od uczniów klas VIII i ich rodziców. A na koniec zabawne i wzruszające pożegnanie ze szkołą, czyli przedstawienie przygotowane przez naszych już absolwentów z pomocą koleżanek i kolegów z klas VII oraz chóru pt. ” Powróćmy jak za dawnych lat”, które nawiązywało do radosnej atmosfery kabaretów odrodzonej Rzeczypospolitej z lat 20-tych i 30-tych, o której dokonaniach tak wiele uczyliśmy się w tym roku szkolnym z okazji 100 lecia NIEPODLEGŁOŚCI.

Później swoje uroczystości zakończenia roku szkolnego miały klasy IV-VI oraz I-III. Z rąk Pani Dyrektor najlepsi odebrali nagrody, a wychowawcy rozdali świadectwa z ocenami, na które wszyscy pracowali przez cały rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia poniżej

Klasy VII i VIII

Klasy IV - VI

Klasy I - III

Ilość odsłon: 1164 Ostatnio zmieniany: 30-06-2019
Scroll to top