25-11-2019

Dzień Pluszowego Misia

Napisała:

W poniedziałek, 25 listopada 2019 r., uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni przez starszych kolegów i koleżanki z klasy III b na wspólne świętowanie Dnia Misia. Na małych gości czekało wiele atrakcji.

Usłyszeli fragment bajki o Kubusiu Puchatku, obejrzeli bajkę o misiu Coralgolu, podziwiali wystawę pluszowych misiów. Zobaczyli także „gawrę” i dowiedzieli się, czym jest ona dla niedźwiedzi. Bawili się też podczas kalambur. Swoją wizytę zakończyli wspólnym dekorowaniem wafelkowych misiów kolorowym, cukrowymi pisakami. Na pożegnanie otrzymali malowanki z misiami. Młodsi uczniowie wyszli zadowoleni z klasy starszych kolegów. Uczniowie klasy III mogą być dumni z przygotowania misiowej niespodzianki.

Ilość odsłon: 243 Ostatnio zmieniany: 28-11-2019
Scroll to top