06-05-2020

Zdalna technika też może zaskakiwać

Napisane przez: Monika Jakóbiec
Zdalna technika też może zaskakiwać fot. Agata Kamińska

Z powodu panującej pandemii w II semestrze uczniowie klas V realizują zdalnie lekcje techniki. Na jednej z lekcji uczniowie poznawali budowę roweru. Na jej podstawie mieli zaprojektować swój "owocowy rower". Projekty były niesamowite. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i plastyczna twórczością.

Niektóre z tych prac możecie podziwiać. Jak słusznie zauważyliście nie są to tylko prace plastyczne wykonane na kartach papieru. Niektórzy z uczniów wykonali rowery z prawdziwych owoców a jeden z nich wykonał rower na pizzy. Prawda, że są to piękne i pomysłowe propozycje? W kolejnej odsłonie pokażemy a właściwie pochwalimy się sałatkami owocowymi.

Ilość odsłon: 288 Ostatnio zmieniany: 17-06-2020
Scroll to top