07-04-2021

Pasje uczniów naszej szkoły

W cyklu Ja się nie nudzę... przedstawiamy Wam drodzy uczniowie pasje, którym oddają się Wasi szkolni koledzy w okresie przymusowej izolacji.

I tak Mateusz interesuje się sztuką plastyczną - każdą wolną chwilę poświęca na szkicowanie zwierząt, postaci.
Przemek interesuje się Japonią - uczy się japońskiego, a przy okazji ćwiczy pisanie japońskich znaków.

Wiemy, że każdy z Was ma swoją pasję. Jeśli chcesz, aby ujrzała ona światło dzienne i zainspirowała innych do kreatywnego i pożytecznego spędzania czasu podczas domowej izolacji - prześlij fotkę do przewodniczącego swojej klasy a umieścimy ją w następnej odsłonie z cyklu Ja się nie nudzę...

Ilość odsłon: 751 Ostatnio zmieniany: 06-12-2022