13-11-2022

Sprawności w klasie 3b

Napisane przez: Jolanta Podsiadły

W tym roku klasa 3b zdobywa sprawności. Każdy miesiąc to jedna sprawność. We wrześniu zdobywaliśmy sprawność „ Jestem uczniem". Ważne były nie tylko zasady uczniowskie, ale i szczegółowe informacje dot. miejsca szkoły, jej patrona.

Przypominaliśmy sobie to co wiedzieliśmy z ubiegłych lat i dołożyliśmy rzeczy, które musieliśmy utrwalić i dopisać (relacje z nowymi uczniami; pomoc uczniom z Ukrainy). Po wypełnieniu Quizu każdy uczeń otrzymał potwierdzenie otrzymania sprawności.

Druga sprawność to „ Jestem przewodnikiem po Łodzi”. Współpracując z PTTK zorganizowałam spotkania z panią przewodnik Elżbietą Pędziwiatr, która przybliżyła Nam rodzinne miasto. To niebywałe jak wiele szczegółów zapamiętali moi uczniowie. Pani przewodnik po cyklu spotkań w terenie przygotowała konkurs wiedzy nt. Łodzi. Wszyscy uczniowie otrzymali sprawność „ Jestem przewodnikiem po mieście Łodzi”. Każdy otrzymał odznakę. Jesteśmy z siebie dumni.

Ilość odsłon: 250 Ostatnio zmieniany: 13-11-2022