18-04-2024

W zdrowym ciele zdrowy duch

Napisała:

Uczniowie klas I – III naszej szkoły dołączyli do Programu FitSchool, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Dzięki temu programowi uczniowie będą mieli możliwość regularnego uczestniczenia w różnego rodzaju zajęciach sportowych, warsztatach i wydarzeniach związanych z aktywnością fizyczną.

Jesteśmy przekonani, że regularna aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dzieci, dlatego cieszymy się, że nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w Programie FitSchool. Liczymy, że dzięki temu będą mogli rozwijać swoje zainteresowania sportowe, zdrowo się bawić oraz zdobywać nowe umiejętności.

Ilość odsłon: 355 Ostatnio zmieniany: 19-04-2024
Scroll to top