27-06-2026

Wakacje!

Napisała:

DYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY

ŻYCZĄ WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH RODZINOM

CUDOWNYCH, PEŁNYCH RADOŚCI I PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNYCH WAKACJI!

ODPOCZYWAJCIE WSPANIALE I WRACAJCIE DO NAS Z UŚMIECHEM WE WRZEŚNIU!

Ilość odsłon: 6 Ostatnio zmieniany: 27-06-2026
Więcej w tej kategorii: « Bezpieczne wakacje
Scroll to top