28-11-2012

Wycieczka do Warszawy

Napisane przez: Uczniowie klas V i VI wraz z opiekunami i organizatorem wycieczki - J. Ozimek

28 listopada 2012 r. uczniowie klas V i VI z naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy. Było patriotycznie, naukowo i rozrywkowo.

Później było już tylko szaleństwa w poznawaniu tajników fizyki, ponieważ znaleźliśmy się w Centrum Nauki Kopernik. Przygoda za przygodą i potwierdzenie, że nauka może być fascynująca. Dzięki różnym symulatorom i innym urządzeniom między innymi: przeżyliśmy trzęsienie ziemi, tornado, weszliśmy w głąb swojej dłoni, jeździliśmy na rowerze obok kościotrupa i przeprowadziliśmy szereg prób muzycznych oraz naukowych doświadczeń.
W drodze powrotnej odbył się quiz z nagrodami, w którym na pytania odpowiedzieć musieli wszyscy uczestnicy wycieczki łącznie z Panem Kierowcą, Przewodnikiem i towarzyszącymi nam Nauczycielami. Na szczęście wszyscy uważali opowieści, oglądali zabytki i zapamiętali bardzo dużo. Zadowoleni wieczorem wróciliśmy piękna autostradą do Łodzi.

Wycieczka do Warszawy okazała się udanym przedsięwzięciem. Ciekawe dokąd wybierzemy się następnym razem?

Ilość odsłon: 2896 Ostatnio zmieniany: 28-11-2012