11-06-2011

PIKNIK RODZINNY "Baw się razem z nami"

11 czerwca w naszej szkole odbył się długo oczekiwany PIKNIK RODZINNY. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W tym dniu na szkolne boisko przyszło około 340 osób. Nie liczymy tu osób, które wspomogły nas w organizacji tego przedsięwzięcia. Dzięki nim i pracy naszych uczniów działo się wiele!

Uczestnicy PIKNIKU mieli okazję zjeżdżać ze zjeżdżalni, skakać na batucie, pokonać tor na rowerze trójkołowym, odbyć przejażdżkę na kucyku, skosztować waty cukrowej, wejść do wozu strażackiego, podziwiać sprawność karateków, uwiecznić swoją twarz na portrecie lub zamienić ją w motyla, kota ...
Każdy poziom klas przygotował atrakcje kulinarne. Możliwość skorzystania z przygotowanych atrakcji, jak również degustacja potraw i napojów związane były z symbolicznymi opłatami.
Pierwszaki pod opieką p. Małgorzaty Cendrowicz i p. Joanny Giryn przygotowały pyszne ciasta, które szły jak ciepłe bułeczki. Drugie klasy wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Małgorzatą Żak, p. Ewą Chmurską i p. Karoliną Politowską zaproponowały koreczki o różnych smakach i kompozycji. Wychowawczynie klas trzecich p. Jadwiga Łuczak, p. Jolanta Podsiadły, p. Elżbieta Wyrzykowska wraz ze swoimi uczniami przygotowały pyszne i do tego bardzo kolorowe kanapki. Czwarte klasy pod przywództwem p. Hanny Wiśniewskiej, p. Małgorzaty Wasielewskiej i p. Zbigniewa Krukowskiego częstowały barwnymi i zdrowymi sałatkami. Piąte klasy wraz z p. Jolantą Psują i p. Joanną Lesiak zadbały o nasze pragnienie i w swej ofercie miały napoje zimne i ciepłe. Ostatnia grupa, to klasy szóste, wraz z p. Joanną Gołaszewską, p. Jolantą Ozimek i p. Karoliną Zmysłowską serwowały tradycyjną kanapkę ze smalcem i nieodłącznym kiszonym ogórkiem. Wszystko i wszystkim smakowało.
Uczestnicy PIKNIKU mieli okazję wysłuchać koncertu pt: "Letnia miłość" w wykonaniu chóru szkolnego pod kierownictwem p. Dominiki Kobalczyk. W czasie trwania naszego rodzinnego spotkania można było uczestniczyć w loterii fantowej SKO, którą przygotowały p. Hanna Wiśniewska i p. Jolanta Podsiadły, jak i losowaniu szczęśliwego numeru znajdującego się na zakupionym bilecie. Szczęśliwcy mogli wygrać coś słodkiego, długopis, ołówek, kalkulator oraz wiele innych cennych gadżetów. Gościem specjalnym była p. Jolanta Spychalska dyrektor naszej szkoły sprzed 19 lat. Nauczyciele naszej szkoły uwiecznili to spotkanie wspólną fotografią.

Zebrane pieniądze w kwocie 1411,10 złotych zostaną przekazane na odnowienie korytarza klas IV-VI.

Ilość odsłon: 5588 Ostatnio zmieniany: 08-03-2013