17-03-2010

Spotkanie z piłkarzami KS Widzew

W czwartek, 17.03.2010r., zostało zorganizowane w naszej szkole we współpracy ze Stowarzyszeniem "OSK Tylko Widzew" oraz kibicami Widzewa ze Starego Miasta spotkanie z piłkarzami KS WIDZEW. Naszymi gośćmi byli: Jarosław Bieniuk, Mindaugas Panka i Darvydas Sernas.

Wszyscy uczniowie-kibice gromkimi oklaskami powitali wchodzących na salę gimnastyczną gości. Spotkanie było bardzo interesujące. Piłkarze odpowiadali na pytania uczniów, mówili, czym dla nich jest sport i jak ważny jest on w życiu młodego człowieka. Następnie wszyscy obejrzeliśmy specjalnie przygotowany film dotyczą cy kibiców Widzewa.
Na zakończenie spotkania nasi goście wytrwale rozdawali autografy, a kolejka po nie była dłuuuuuuuga.

Ilość odsłon: 5986 Ostatnio zmieniany: 07-03-2013