15-01-2009

Gala Matejkowska

Napisała:

To już XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

pod hasłem ,,Malujemy jak Matejko", organizowanego przez naszą szkołę. Konkurs prowadzony był w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Temat tegorocznych prac brzmiał: "Różni, choć podobni - wszystkie barwy świata". W konkursie udział wzięli uczniowie z 18 placówek. Ogółem napłynęło 347 prac, które w dniu 20 listopada 2008 roku oceniło jury w składzie:

  • Barbara Bator - starszy kustosz, kierownik Działu Oświaty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi,
  • Barbara Krzemińska-Sobczyk - artysta plastyk, wicedyrektor CZP nr 1 w Łodzi,
  • Agnieszka Szygendowska - pracownik Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi,
  • Witold Warzywoda - artysta plastyk, profesor nadzwyczajny Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi.

Ilość odsłon: 2071 Ostatnio zmieniany: 24-03-2013
Scroll to top