21-03-2010

19 MARCA 2010 - DZIEŃ KOLOROWEJ TOLERANCJI

19 marca 2010 r. uczniowie naszej szkoły z klas V b i IV b pod opieką p. J. Ozimek i p. J. Psui, brali udział w niezwykłym wydarzeniu.
W ramach Dnia Kolorowej Tolerancji wraz z innymi w liczbie ok. 1500 uczestników, spacerowali po Łodzi z przewodnikiem PTTK bijąc rekord Polski w największej ilości osób równocześnie zwiedzających miasto.

Przeszliśmy ponad 6 kilometrów, zaczynając spacer od Parku Staromiejskiego, przez Park Helenów, ul. Pomorską, Park Staszica, Muzeum Geologiczne, Plac Dąbrowskiego, Dworzec Łódź Fabryczna, cerkiew Aleksandra Newskiego by na koniec, na Starym Rynku wziąć udział w grupowej fotografii przedstawiającej żywy obraz - logo jako Łodzi Stolicy Kultury 2016, ustawione z uczestników imprezy. Autorem fotografii jest nie byle kto, ale sam Krzysztof Ptak.
Za udział w tym niezwykłym wydarzeniu nasza szkoła uzyskała certyfikat.

Ilość odsłon: 4940 Ostatnio zmieniany: 16-04-2013