16-03-2014

Międzynarodowe spotkania

W dniach 10-14 marca gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli organizacji AIESEC. Praktykanci z Chin, Rosji i Portugalii realizowali projekt INSPIRATOR mający na celu podnoszenie kreatywności i otwartości uczniów. Zajęcia prowadzone były we wspaniałej, przyjacielskiej i pełnej życzliwości  atmosferze. Praktykanci przybliżyli uczniom najważniejsze informacje o swoich krajach w bardzo ciekawych prezentacjach. Z młodszymi uczniami klas I i II prowadzili gry językowe. Zaprosiliśmy ich też na posiedzenie Rady Pedagogicznej. Obejrzeliśmy prezentacje dotyczące systemów edukacyjnych w ich krajach. W piątek, ostatni dzień pobytu Cathy, Aliony i Diogo w naszej szkole, pożegnaliśmy się z nimi. Uczniowie wręczyli im pamiątki, które będą przypominać nasze miasto i pobyt u nas.

To była bardzo inspirująca współpraca, chcielibyśmy kontynuować ją w przyszłości.

Ilość odsłon: 6623 Ostatnio zmieniany: 16-03-2014