30-03-2014

Dzień Rodziny w klasie II a

Napisała:

"Dziadkowie, Mama, Tata, Siostra, Brat, to jest dla mnie cały świat"

- pod tym hasłem odbyła się w dniu 27 marca 2014 r. w klasie II a uroczystość Dnia Rodziny. Gościliśmy babcie, dziadków, rodziców, rodzeństwo oraz ciocie i wujków. Dzieci przedstawiły inscenizację, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach wręczyły gościom własnoręcznie wykonane notesiki, koszyczki i karty. Następnie czytały i omawiały wylosowane przysłowia i zagadki o rodzinie. W dalszej części spotkania goście rozpoznawali siebie w oparciu o wysłuchane opisy postaci i portrety wykonane przez dzieci. Było przy tym wiele śmiechu i radości. Osoba, która rozpoznała siebie, otrzymywała w nagrodę swój portret z opisem oraz czekoladowe jajeczko. W końcowej części spotkania odbył się słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów i zabawy. Uroczystość przebiegła w ciepłej i radosnej atmosferze. Na pewno na długo pozostanie  w pamięci dzieci i gości. To była wyjątkowa lekcja.

 

Ilość odsłon: 5570 Ostatnio zmieniany: 30-03-2014
Scroll to top