30-03-2014

Sherlock Holmes na lekcji języka polskiego

21.03.2014 r. podczas lekcji języka polskiego - uczniowie klasy VIA (znając przygody wyjątkowego Sherlocka Holmesa) przeobrazili się w detektywów, bezbronnych mieszkańców miasteczka oraz członków mafii. Młodzież otrzymała od nauczyciela zagadkę kryminalną, którą musiała rozszyfrować za pomocą logicznego myślenia, dedukcji oraz znajomości treści lektury pt.:„Przygody Sherlocka Holmesa". Podczas rozwiązywania tajemniczej układanki –uczniowie wykazali się szeroką, barwną wyobraźnią. Gdy mieszkańcy nie byli w stanie wykryć przestępcy, ON- Sherlock Holmes (Igor Polus, Magdalena Bąkowska- VI A), posługując się sztuką dedukcji, rozwiązywał tajemnicę. W rozszyfrowywaniu problemów pomagali Sherlockowi niektórzy obywatele oraz Watson (Błażej Najdecki) z Mortimerem (Martyna Wiśniewska).

Ilość odsłon: 6506 Ostatnio zmieniany: 30-03-2014