18-05-2014

Europejska Noc w Szkole 2014

Napisała:

 

Już po raz drugi, w maju zorganizowaliśmy dla uczniów NOC w SZKOLE. Tym razem motywem przewodnim była Europa w związku z 10 rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zaczęliśmy po angielsku od herbatki i ciasteczek. Potem była gra strategiczna o Łodzi. A później zaczęło się na dobre...

... od przygotowania kolacji, po europejsku oczywiście. Były polskie pierogi, wiedeńskie pączki, hiszpańskie pomarańcze. Sami zrobiliśmy też włoską pizzę i francuskie ciasteczka z jabłkami. Podobnie jak skandynawsko - holenderskie kanapeczki i grecką sałatkę. Po kolacji spać? W życiu! Miejsca noclegowe niby przygotowane. Choć o wiele ciekawsze było układanie puzzli z Europą w tle i europejskie podchody z krzyżówką, dwie godziny po północy... Adrenaliny dodawała rywalizacja grup i myśl o nagrodzie. Rano trudno było jednak wstać, bo NOC w SZKOLE znów okazała się niezwykła.

 

Ilość odsłon: 2240 Ostatnio zmieniany: 28-05-2014
Scroll to top