SP 45 - Łódź

Od przyszłego tygodnia, w środy w godz. 15 - 17, w naszej szkole realizowane będą zajęcia profilaktyczne dla uczennic z klas VII i VIII pod nazwą "Za chwilę będę kobietą".

W załączeniu - program zajęć autorstwa Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii mieszczącej się przy ulicy Hipotecznej 3/5.

W oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. w sprawie organizacji roku szkolnego przypominamy, że dzień:

2 listopada 2018 r. - piątek

jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Jeżeli w tych dniach Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy lub przekazanie jej w sekretariacie szkoły.

Marzenia się spełniają ... Będziemy mieć boisko wielofunkcyjne!

W piątek, 19 października 2018 r., Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska ogłosiła wyniki Budżetu Obywatelskiego 2018/2019. W tej licznej grupie zwycięzców znaleźliśmy się MY - Szkoła Podstawowa nr 45. Nasz projekt uzyskał łącznie 1710 głosów. Z tej okazji chcemy gorąco podziękować Wszystkim, którzy oddali głos na NASZE MARZENIE czyli SZKOLNE WIELOFUNKCYJNE BOISKO!!!

Uwaga ósmoklasisto!

Nieubłaganie zbliża się czas wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Warto już teraz zacząć zapoznawać się z informacjami dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 oraz ze strukturą szkolnictwa po szkole podstawowej.

Poniżej znajdują się linki, z których warto skorzystać.

Kategoria: Artykuły
21-10-2018

Mali siłacze

W piątek, 19 października 2018 r., 10 -osobowa reprezentacja szkoły wystartowała w zawodach sportowych " Mali siłacze na maty".

W czwartek, 18 października 2018 roku, na stadionie Startu odbył się dzielnicowy turniej o puchar Tymbarka z cyklu " Z podwórka na stadion".

Nasza reprezentacja wystartowała w kategorii U10. Chłopaki zdobyli 29 goli, stracili tylko (a może aż) 3 gole. Dzięki temu uplasowali się na pierwszej pozycji i w najbliższą środę, 24 października, będą walczyć w finale.

Trzymajcie kciuki za Naszych wspaniałych chłopaków!!!