Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 14 październik 2019

W dniu 14 października odbyła się uroczystość pasowania uczniów na pierwszoklasistów. Zanim to jednak nastąpiło dzieci z klas I a i I b musiały przejść przez cztery krainy i wykonać przygotowane tam zadania. Następnie w obecności wszystkich zaproszonych gości uczniowie złożyli uroczystą przysięgę. Panie Dyrektor, symbolicznym ołówkiem, pasowały każdego pierwszoklasistę na ucznia szkoły. Od tego momentu, uczniowie klas pierwszych, już oficjalnie dołączyli do społeczności szkolnej.

14 października 2019 r. czyli Święto Edukacji Narodowej uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą spędzili w parku trampolin "Saltos". Pobyt tam można określić kilkoma słowami - bezpiecznie, wysoko, skocznie, śmiesznie, akrobatycznie - po prostu super!!!!!