Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 06 grudzień 2019

W piątek, 6 grudnia 2019 r., w naszej szkole dominował kolor czerwony. Dlaczego? Każdy uczeń naszej szkoły wie, ze tego dnia odbywają się u nas "Mikołajkowe wyścigi rzędów klas I-III".

Kategoria: Sport

W Mikołajki, 6 grudnia 2019 r., zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Świąteczna kartka od prof. Einsteina" organizowanego przez Experymentarium w Manufakturze. Wśród uczestników tego konkursu znalazła się uczennica klasy VIII b - Zuzanna Kopeć.

W okresie ferii zimowych Miasto Łódź w 46 szkołach lub placówkach oświatowych będzie realizować zajęcia zamknięte w formie półkolonii. Uczestnicy półkolonii będą mieć zapewnioną opiekę wychowawców w godzinach 7 – 17. Organizatorzy wypoczynku - Szkoły pobierają opłatę za pobyt dziecka w wysokości 15 zł za jeden dzień pobytu, która przeznaczana jest na zapewnienie uczestnikom wyżywienia. Rekrutacja rozpocznie się 10 grudnia 2019 roku i prowadzona będzie indywidualnie przez każdą placówkę.

Wykaz Organizatorów Wypoczynku w formie półkolonii dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych od 13 do 24 stycznia 2020 roku do pobrania TUTAJ.

Kategoria: Pedagog szkolny