Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 08 marzec 2020

W dniach 4, 5 marca 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w Toruniu, w ramach projektu współfinansowanego przez UE „Lepsze perspektywy”.

Szanowni Państwo!
Na prośbę Sióstr Salezjanek z Ochronki Bałuckiej przekazujemy zaproszenie do udziału w projekcie Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.
Są to zajęcia warsztatowe dotyczące wychowania i wspierania rozwoju dziecka. Celem spotkań jest wyposażenie opiekunów w umiejętności pozwalające pokonać trudności wychowawcze.
Rodzice i opiekunowie mogą dowiedzieć się:

• jak radzić sobie ze złością i smutkiem dziecka?
  • zrozumieć podstawy określonych zachowań
  • jak zachęcać dziecko do wykonywania obowiązków?
  • jak wspierać samodzielność?

Chętne osoby proszone są o kontakt z Ochronką Bałucką Sióstr Salezjanek Łódź, ul. Brauna 5 tel. 512 240 720.
Ulotki informacyjne będą dostępne na portierni szkolnej.

Kategoria: Pedagog szkolny

Uczniowie klas VI przez ostatnie pięć miesięcy realizowali projekt "Łódka" na lekcjach techniki. Wytwory oparte były na zasadzie od szczegółu do ogółu. Możecie je podziwiać na załączonych zdjęciach. Zwodowanie łódek nastąpi już niebawem, bo 21 marca w PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.