Artykuły filtrowane wg daty: środa, 15 kwiecień 2020

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Poniżej prezentujemy materiały zaproponowane przez nauczycieli przedmiotów nie ujętych w tymczasowym planie lekcji. Prosimy regularnie sprawdzać niniejszy zbiór, będzie on na bieżąco uzupełniany. Zadania z poprzednich tygodni znajdują się w zakładce MATERIAŁY DLA UCZNIÓW w bocznym panelu menu Rodzice.

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać do wychowawcy.

Klasy IV i V Klasy VI i VII Klasy VIII
Informatyka
Muzyka ---
Plastyka ---
Technika --- ---
W-f
Edukacja dla bezpieczeństwa --- ---
Doradztwo zawodowe ---
Wychowanie do życia w rodzinie ---
Etyka

Dodatkowo prezentujemy propozycję zabaw przygotowaną przez nauczycieli świetlicy (do pobrania tutaj) oraz propozycje biblioteki szkolnej (do pobrania tutaj).

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy IIa (do pobrania tutaj) oraz dla klasy IIIa (do pobrania tutaj).