Artykuły filtrowane wg daty: środa, 22 kwiecień 2020

Szanowni Państwo,

Rekrutacja do szkół ł podstawowych na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się:

4 maja 2020 r. i będzie trwało do 29 maja 2020 r.

Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu: lodz.elemento.pl

Zasady naboru do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/21 - na stronie dostępne są także filmy instruktażowe

ZGŁOSZENIEM - jeżeli jest to szkoła obwodowa (należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru) wydrukować i podpisać. ZGŁOSZENIE należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować, podpisać i załączyć w systemie skan/zdjęcie ww. dokumentu do szkoły obwodowej.

WNIOSKIEM -do szkoły spoza obwodu kandydaci mogą być przyjęci, jeżeli dana szkoła dysponuje wolnymi miejscami i kandydat spełnia kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.  WNIOSEK wraz z dołączonymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować, podpisać i załączyć w systemie skan/zdjęcie ww. dokumentów do szkoły wybranej w I preferencji.

ZGŁOSZENIE otrzyma szkoła obwodowa, a WNIOSEK szkoła wybrana w pierwszej preferencji wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów we wszystkich szkołach podstawowych wybranych w kolejnych preferencjach.

KLAUZULĄ RODO - do pobrania pod linkiem:

klauzula RODO do Zgłoszenia

klauzula RODO do Wniosku

W przypadku braku możliwości samodzielnego dokonania elektronicznego zapisu dziecka, zapraszamy do Sekretariatu szkoły (po wcześniejszym umówieniu się - tel: 42 616 01 53)