Artykuły filtrowane wg daty: październik 2021

Na zajęciach rozwijających kreatywność przyrodniczą uczniowie klas III pogłębili swoją wiedzę dotyczącą drożdży.

Uczniowie wykonali doświadczenia, w celu poznania cech życiowych drożdży.

W ramach projektu Lepsze perspektywy II uczniowie klas 3 i 4 poznali rodzaje cukrów.

Wiedzę wykorzystaliśmy w doświadczeniach.

Szkoła Podstawowa nr 45 w Łodzi współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2, ul. Motylowa 3, 91-362 Łódź

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Kategoria: Pedagog szkolny

„Program dla szkół” to unijny projekt koordynowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, który polega na dostarczaniu uczniom z klas I-V owoców, warzyw oraz mleka i przetworów mlecznych.

Głównym celem „Programu dla szkół” jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych poprzez dostarczanie uczniom produktów mlecznych oraz owocowo-warzywnych. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat poznają smaki zdrowych przekąsek.

W ramach dodatkowych zajęć wspomagających po powrocie do szkół z nauki zdalnej uczniowie klasy 6 na lekcji biologii samodzielnie wykonali swoje modele komórek zwierzęcych.

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

Jaki można dać dziecku, jest wykształcenie”.

W podzięce za trud włożony w naszą edukację

samych radości i sukcesów życzy Społeczność Uczniowska i Rodzice