14-10-2014

Jesienne potyczki sportowe

Napisała:

25 września 2014 roku odbyły się w naszej szkole "Jesienne potyczki sportowe". Udział w imprezie wzięli uczniowie klas pierwszych i przedszkolaki  z pobliskich przedszkoli.
Uczestników "potyczek" przywitała pani dyrektor Małgorzata Zwolińska oraz "Pani Jesień", w którą wcieliła się wychowawczyni świetlicy pani Monika Jakóbiec. Po ogólnej rozgrzewce, która przebiegała w rytmie piosenek o jesieni wszyscy brali udział w wyścigach rzędów. Pierwszoklasiści i nas goście wykazali się ogromną sprawnością fizyczną. Znakomicie i dokładnie wykonywali zadania sprawnościowe. Zawodnicy byli wspaniale dopingowani przez zgromadzoną publiczność. W międzyczasie odbył się też  konkurs wiedzy o jesieni, w trakcie którego gospodarze jak i goście odpowiadali na pytania związane z tematem imprezy. Wszyscy bawili się wspaniale!.

Dziękujemy przedszkolakom oraz ich opiekunom za przybycie na naszą małą sportową olimpiadę.

Do zobaczenia za rok! :D

 

Ilość odsłon: 2948 Ostatnio zmieniany: 15-10-2014

Losowe artykuły

Scroll to top