Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2021

Na półki biblioteki trafiły nowości książkowe świeżutkie jak wiosenna trawka.

Kategoria: Biblioteka

Szanowni Państwo,

informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie w formie elektronicznej w terminie od 4 maja 2021r. do 2 czerwca 2021 r. Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu: lodz.elemento.pl

W każdy marcowy czwartek biblioteka szkolna zapraszała chętnych uczniów do udziału w łamigłówce czytelniczej. Łącznie w zabawie udział wzięło 29. uczniów: w tym z kl. 1-4 dziesięcioro uczniów a z kl. 5-8 dziewiętnaścioro.

Kategoria: Biblioteka
Drodzy uczniowie, koleżanki i koledzy.

Przedstawiamy Wam naszych pupili, bez których domowa izolacja w okresie pandemii i zdalnego nauczania byłaby nie do zniesienia.
W cyklu Ja się nie nudzę... przedstawiamy Wam drodzy uczniowie pasje, którym oddają się Wasi szkolni koledzy w okresie przymusowej izolacji.

I tak Mateusz interesuje się sztuką plastyczną - każdą wolną chwilę poświęca na szkicowanie zwierząt, postaci.
Przemek interesuje się Japonią - uczy się japońskiego, a przy okazji ćwiczy pisanie japońskich znaków.
01-04-2021

Wszystkim Gościom naszej strony

życzymy

zdrowych, spokojnych i pogodnych

świąt Wielkiej Nocy

oraz radosnego, wiosennego nastroju.