Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2021

Od dnia 1 października 2021 r. obiady będą przygotowywane w szkole przez firmę Catering Prestige. W związku z tym zmienia się system zamawiania posiłków.

W celu zamówienia posiłku należy kliknąć link:

zestawycateringowe.pl

i postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

21 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w "Jesiennych wyścigach rzędów", czyli tym samym na sportowo przywitali jesień. Pierwszaki mogły wykazać się zdolnościami tanecznymi podczas rozgrzewki, a potem niesamowitą sprawnością fizyczną wykonując trudne zadania ruchowe. Już tradycją w naszej szkole jest, że na koniec jesiennych wyścigów rzędów  przedstawiciele klas sadzą drzewka na skarpie boiska szkolnego. W tym roku skarpę wzbogaciliśmy o 2 jodły kaukaskie.

Kategoria: Sport

Szanowni Państwo

W związku z prowadzoną akcją szczepień informuję, że szczepienia dla dzieci od 12 lat odbywać będą się w punkcie szczepień Miejskiego Centrum Medycznego Bałuty przy ul. Marynarskiej 39.

W przypadku chęci zaszczepienia dziecka proszę przekazać deklarację do wychowawcy do 10.09.2021. Wzory deklaracji do pobrania na stronie internetowej oraz dostępne będą na zebraniach klasowych.

Dyrektor Szkoły - Małgorzata Zwolińska

Deklaracja do pobrania

Zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas.

Na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczek oraz dezynfekcja rąk.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych!

7 września 2021 r. - wtorek odbędą się zebrania dla klas I i IV

8a Agnieszka Łukaszewicz-Olczyk 24
8b Monika Kucharczyk-Drużyńska 23
8c Monika Jakóbiec 14

Obiady wydawane będą od 6 września 2021 - poniedziałek. Aby zamówić posiłek dla dziecka, należy zarejestrować się na stronie www.zamowposilek.pl - można to zrobić poprzez kliknięcie w poniższy link:

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 2 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 20zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić. (Dopiero w trakcie składania zamówienia zobaczą Państwo, że można zamówić posiłki do -20zł. 0zł po zarejestrowaniu się nie oznacza braku debetu)

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

-w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w Sklep Play (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep App Store.

-następnie wyszukać zamowposilek.pl z ikonką

-kliknąć zainstaluj i otwórz

-pozostaje już tylko zalogowanie się - login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 22:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę Pomoc Wyślij wiadomość. W Pomocy znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy
Zespół zamowposilek.pl