Artykuły filtrowane wg daty: sobota, 24 wrzesień 2022

13 września 2022 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pracowni technicznej. Tego zaszczytu dostąpili uczniowie klasy IVa. Jedna z uczennic uroczyście przecięła wstęgę.

Pracownia powstała dzięki wsparciu finansowemu programu „Laboratoria Przyszłości”. Do tej pory zajęcia z techniki odbywały się w tradycyjnej sali lekcyjnej.

Po zapoznaniu się z regulaminem pracowni uczniowie klas IV rozpoczęli pracę według projektu technicznego "Skrzat", który realizować będą przez pierwszy rok lekcji techniki.

24-09-2022

Wybory w SP 45

19 września odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącym SU na rok szkolny 2022/2023 został Franciszek Kuchta z kl. 8b uzyskując 104 głosy, a jego zastępcą Piotr Jach z kl. 6b uzyskując 68 głosów.

Opiekunem SU została Pani Monika Jakóbiec - nauczyciel wf i techniki.

Gratulujemy i wszystkim życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2022/2023.

Kategoria: Samorząd Szkolny