Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 26 wrzesień 2022

Harmonogram spotkań z rodzicami 

w roku szkolnym 2022/23

  • Zebrania z rodzicami klas I-III – godz. 17.00 
  • Zebrania z rodzicami klas IV-VIII – godz. 18.00 

15 września 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

         - I-III – godz. 17.00 

         - IV-VIII – godz. 18.00 

17 listopada 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 8,15 grudnia 2022 r. 
  • Zebrania semestralne dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        -IV-VIII – godz. 18.00 

  • 12 stycznia 2023 r.  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 9 marca 2023 r. 
  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        - IV-VIII – godz. 18.00 

  • 20 kwietnia 2023  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 19 maja 2023 r. 
Kategoria: Aktualności

W bieżącym roku szkolnym wszyscy nauczyciele będą raz w tygodniu pełnili dyżury konsultacyjne dla uczniów, rodziców wg poniżej zamieszczonego harmonogramu.

Konsultacje te nie będą odbywały się w tygodniach konsultacji dla rodziców zamieszczonych w harmonogramie: Zebrania/ konsultacje 

  nauczyciel dzień tygodnia godz. lekcyjna sala
1. Zwolińska Małgorzata poniedziałek 16.0017.00  
2. Błaszczyk Maria czwartek  13.00-14.00 34
3. Barańska Agata wtorek 14.30-15.30 18
4. Barańska Katarzyna wtorek 15.30-16.30 5
5. Barańska Violetta czwartek 13.00-14.00 8
6. Brzozowska-Daniel Paulina piątek 15.00-16.00 5
7. Czajka Anna poniedziałek 14.00-15.00 19
8. Dunajczan Monika wtorek 14.45 - 15.45 25
9. Dzierbicki Krzysztof czwartek 15.30-16.30 34
10. Goc Jacek wtorek 15.15-15.45 36
11. Iskierka Marcin środa 7.30-8.00 21
12. Jabłońska Dominika czwartek  11.00-12.00 17
13. Jakóbiec Monika poniedziałek 14.45-15.45 sala gimn.
14. Jarzyna Aneta wtorek 14.00-15.00 11
15. Klewin-Pilarz Agnieszka wtorek 13.00-14.00 10
16. Kowalczyk Jerzy środa 14.45-15.45 sala gimn.
17. Krukowski Zbigniew czwartek 14.45-15.45 21
18. Kucharczyk-Drużyńska Monika wtorek 14.45-15.45 24
19. Kukułka Agnieszka wtorek 15.45-16.45 20
20. Lesiak Joanna poniedziałek 14.45-15.45 23
21. Ludwik Maria poniedziałek 15.30-16.30 22
22. Łukaszewicz Olczyk Agnieszka poniedziałek 13.50-14.50 24
23. Masłowska Jolanta poniedziałek 14.45-15.45 sala gimn.
24. Niedźwicka Adrianna czwartek 12.00-13.00 12
25. Nowicka Monika piątek 12.00-13.00 9
26. Pawlak Anna czwartek  14.45-15.45 12
27. Podsiadły Jolanta czwartek 14.00-15.00 13
28. Politowska Karolina poniedziałek 15.00-16.00 7
29. Przybylska Magdalena wtorek 16.30-17.00 18
30. Rapacka-Wojtala Sylwia poniedziałek 14.45-15.45 18
31. Ronkiewicz Agnieszka wtorek 14.00-15.00 21
32. Różycka Kinga wtorek 14.45-15.45 36
33. Skrzypczyk Anna środa 14.00-15.00 18
34. Zmysłowska -Kutysz Karolina środa 15.30-16.30 biblioteka
35. Żak Małgorzata wtorek 16.00-17.00 18
Kategoria: Aktualności
Scroll to top