Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2023

Wakacje w mieście?

Tak!

Mogą to być półkolonie wypełnione ciekawymi warsztatami i animacjami, zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi. Wesołej zabawy nie brakowało!

Każdego dnia uczestnicy półkolonii spędzali czas zupełnie inaczej, zwiedzali różne miejsca, przeżywali niezwykłe przygody, zawierali nowe przyjaźnie a miłe wspomnienia pozostaną na długo.

A wszystko uchwyciło oko aparatu fotograficznego …

Kategoria: Aktualności
25-07-2023

600 lat Łodzi

Szanowni Państwo,

 

Łódź ma 600 lat, taka okazja zdarza się tylko raz!

 Świętowanie zaczęliśmy już na początku roku i potrwa ono do grudnia, ale kulminacja nastąpi już w tym tygodniu – od 27 do 30 lipca. Ponieważ to właśnie 29 lipca 1423 r. król Władysław Jagiełło nadał Łodzi prawa miejskie.

 Na pięciu scenach wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki oraz najlepsze polskie kabarety. Zapraszam Was na rodzinne pikniki na terenie całego miasta, nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych, a także sportowych emocji. Na ulicy Piotrkowskiej będzie z kolei czekało przeszło 100 różnych atrakcji.

 W programie znajdziecie też ponad 150 różnych wycieczek do ciekawych miejsc, często niedostępnych na co dzień. Spacery będą okazją do zobaczenia, jak zmieniła się Łódź w ciągu ostatnich lat.

 Dla komfortu podróżowania przez cały weekend komunikacja miejska będzie darmowa, uruchomimy specjalną linię, a turystyczne double-deckery będą jeździły dwa razy częściej.

 Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na dedykowanej urodzinom stronie

internetowej lodz.pl/600. Zapraszam do wspólnego świętowania!

Do zobaczenia!

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

 

Kategoria: Aktualności

Osoby korzystające z obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 45 w Łodzi zobowiązane są do zapoznania z niniejszym regulaminem.

REGULAMIN

Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas pierwszych 28 sierpnia 2023 r. o godz. 17.00, które odbędą się w sali nr 12 dla klasy 1a i sali nr 13 dla klasy 1b.

Podczas spotkań p. Adrianna Niedźwiecka i p. Jolanta Podsiadły zapoznają Państwa z istotnymi informacjami dot. funkcjonowania ucznia w szkole. Dowiedzą się Państwo o potrzebnych materiałach tj. zeszytach, podręcznikach, kartach pracy oraz o wyprawce plastycznej.

Prosimy o wyposażenie dzieci w:

  1. Piórnik, a w nim: 3 zatemperowane ołówki, gumkę do ścierania, klej w sztyfcie,  nożyczki z zaokrąglonymi końcami,  temperówkę z pojemnikiem,  12 zatemperowanych ołówkowych kredek.
  2. Strój do zajęć wychowania fizycznego: biała koszulka, granatowe/czarna spodenki,  białe skarpetki,  obuwie z białymi podeszwami,  worek na kostium.
  3. Strój galowy: biała bluzka/koszula, ciemna/ciemne (granatowe/czarne/grafitowe) spodnie, spódnica,  sukienka gładka ww. podanych kolorach.

Zapraszamy!

Kategoria: Aktualności

Teraz już pozostały tylko wspomnienia z I turnusu półkolonii. A działo się dużo, co z pewnością obrazują zdjęcia.  

Pierwszy dzień to były zabawy integracyjne i wycieczka do Muzeum Światła. 

Kategoria: Aktualności
Scroll to top