06-07-2023

Informacja dla Rodziców uczniów klas pierwszych

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas pierwszych 28 sierpnia 2023 r. o godz. 17.00, które odbędą się w sali nr 12 dla klasy 1a i sali nr 13 dla klasy 1b.

Podczas spotkań p. Adrianna Niedźwiecka i p. Jolanta Podsiadły zapoznają Państwa z istotnymi informacjami dot. funkcjonowania ucznia w szkole. Dowiedzą się Państwo o potrzebnych materiałach tj. zeszytach, podręcznikach, kartach pracy oraz o wyprawce plastycznej.

Prosimy o wyposażenie dzieci w:

1. Piórnik, a w nim: 3 zatemperowane ołówki, gumkę do ścierania, klej w sztyfcie,  nożyczki z zaokrąglonymi końcami,  temperówkę z pojemnikiem,  12 zatemperowanych ołówkowych kredek.
  2. Strój do zajęć wychowania fizycznego: biała koszulka, granatowe/czarna spodenki,  białe skarpetki,  obuwie z białymi podeszwami,  worek na kostium.
  3. Strój galowy: biała bluzka/koszula, ciemna/ciemne (granatowe/czarne/grafitowe) spodnie, spódnica,  sukienka gładka ww. podanych kolorach.

Zapraszamy!

Ilość odsłon: 425 Ostatnio zmieniany: 19-08-2023