Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 10 marzec 2024

W Internecie, gazetach oraz książkach kulinarnych jest wiele przepisów na słodkie, a zarazem zdrowe przekąski dla dzieci. Podczas piątkowych warsztatów kulinarnych, dziewczynki z klasy drugiej, wykorzystały jeden z pomysłów i przygotowały szybki, pożywny oraz zdrowy deser.

Kategoria: Świetlica

Podczas zajęć świetlicowych rozmawialiśmy o życiu dawnym i dzisiejszym. Dzieci obejrzały prezentację dotyczącą stylu życia ludzi w dawnych czasach, różnic w mierzeniu czasu, różnic w modzie, w transporcie oraz urządzeniach domowych.

Kategoria: Świetlica

Dn. 28.02 klasy 8a i 8b uczestniczyły w zajęciach oraz warsztatach w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Łodzi, które okazały się doskonałą okazją do przypomnienia sobie podstawowych konstelacji gwiazd oraz nauki tego, jak, gdzie i czego szukać na nocnym niebie.