
Wyświetlenie artykułów z etykietą: KOMUNIKATY
Uwaga! Uwaga!
Dnia 27 listopada 2025 r. (czwartek) w godz.8.00 - 10.30 zostanie przeprowadzony
próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.
Organizacja dnia 27 XI 2025 r.
- Ósmoklasiści przychodzą do szkoły o 7.45 i zbierają się w świetlicy na parterze. Tu zostawiają plecaki i telefony i tu wracają po napisaniu sprawdzianu.
- Uczniowie klas 4 –7 przychodzą do szkoły na 3 godz. lekcyjną, uczniowie klas 1 – 3 przychodzą do szkoły zgodnie z planem.
- 1 – 3 godz. lekcyjna - próbny egzamin z języka polskiego dla klas VIII. Niektórzy uczniowie mogą pisać dłużej (do 11.15.) - sala 18, 21 i 34.
- Po zakończeniu egzaminu (ale nie wcześniej niż po drugiej godzinie lekcyjnej) uczniowie klas ósmych zbierają się w świetlicy na parterze i do godz. 10.35 mogą odpocząć i zjeść śniadanie, następnie przechodzą do pracowni, w których zgodnie z planem mają czwartą godzinę lekcyjną.
Kolejne lekcje – od 4 godziny lekcyjnej dla wszystkich klas odbywają się zgodnie z planem.
Jana Matejko w różnych stylach artystycznych
Na szkolny konkurs informatyczny, którego tematem był plakat przedstawiający patrona naszej szkoły – Jana Matejkę – w różnych stylach artystycznych, napłynęło wiele ciekawych i kreatywnych prac. Zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu z wykorzystaniem narzędzi komputerowych, prezentującego postać Jana Matejki w odmiennych konwencjach stylistycznych, takich jak m.in. pop-art, secesja, impresjonizm, minimalizm czy styl nowoczesny.
Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa zakończyła obrady i wyłoniła siedem najlepszych prac w konkursie informatycznym na plakat przedstawiający patrona szkoły w różnych stylach artystycznych. Po wnikliwej ocenie kreatywności, zgodności z tematem oraz walorów estetycznych, jury postanowiło wyróżnić następujących uczestników:
Uwaga! Uwaga!
Od dnia 17 listopada br. (poniedziałek) obowiązywać będzie nowy plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się w Librusie lub na stronie szkoły.
Uwaga! Zmiana!
Szanowni Państwo!
Wyjątkowo następuje zmiana godzin konsultacji/zebrań z rodzicami uczniów klas I-VIII w dniu 13.11.2025 roku (czwartek):
- 16.00 - 17.00 konsultacje przedmiotowe z nauczycielami
- 17.00 - 18.00 otwarte spotkanie z psychologiem z fundacji SŁONIE NA BALKONIE na temat "Jak budować odporność psychiczną naszych dzieci?" (emocje, bliskość, pomoc w rozwiązywaniu problemów).
- 18.00 - 19.00 zebrania wychowawców z rodzicami
Zapraszamy!
Dzień wolny
Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 dzień 10 listopada 2025 r. (poniedziałek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych dla wszystkich uczniów klas I – VIII.
Tego dnia zapewniamy opiekę świetlicy w godz. 7.00 – 17.00. Nie ma obiadu.

