29-05-2019

Sukces Agaty w konkursie informatycznym

Napisał:

Miło nam poinformować, że uczennica klasy IV a, Agata Kamińska, uzyskała tytuł finalisty ogólnołódzkiego konkursu informatycznego pod nazwą "Historia kodem zapisana".

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy multimedialnej w języku wizualnym Scratch prezentującej historię rodzinnego miasta lub wybranego wydarzenia historycznego. Agata przygotowała pracę dotyczącą legendy o Lechu, Czechu i Rusie, którą następnie zaprezentowała w środę, 29 maja 2019 roku, w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego podczas finału konkursu. 

Cieszymy się z sukcesu Naszej uczennicy i życzymy jej dalszego rozwoju umiejętności programistycznych!

Ilość odsłon: 438 Ostatnio zmieniany: 29-05-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top