11-10-2019

Mali siłacze na maty

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Dziesięcioosobowa drużyna z Naszej szkoły wzięła udział w piątek, 11 października 2019 r., w VI turnieju zabaw z mocowaniem  z cyklu "Mali siłacze na maty". Organizatorem imprezy było Miasto Łódź, MOSiR oraz kluby zapaśnicze. Zawody odbyły się w hali sportowej  przy ulicy Małachowskiego 7.

Nasz zespół reprezentowali uczniowie urodzeni w latach 2008- 2010: Emilia Łysoniewska, Bartosz Szymczak, Łukasz Adamczyk, Kryspin Wardziński, Emilia Wardzińska, Dawid Malinowski, Fabian Pomykała, Piotr Janicki, Lena Świerczyńska, Weronika Kurpińska i Wojciech Kukuła. Drużyny rywalizowały w prostych formach zabaw z mocowaniem: wypychanie przeciwnika poza pole walki, przeciąganie piłki bodyball na swoje pole, przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika ogonków, W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Nasza szkoła uplasowała się ostatecznie na V pozycji. Musicie mi wierzyć na słowo, że emocji było duuużżżżżżżżżooooooooooooo i jeszcze więcej!

Ilość odsłon: 257 Ostatnio zmieniany: 25-10-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top