05-02-2023

W świecie geometrycznej fantazji

Napisane przez: Monika Jakóbiec

W minionym tygodniu uczniowie klas IV na lekcjach techniki przenieśli się w świat geometrycznej fantazji dzięki klockom POLYDRON.

Klocki POLYDRON to nowa generacja klocków, które umożliwiają tworzenie lekkich konstrukcji a także wgląd do wnętrza zbudowanej bryły. Zabawa tymi klockami przysporzyła uczniom nie lada frajdy. Uczniowie na 2 godziny stali się konstruktorami niesamowitych budowli takich jak: zamki, wiatraki, domy, klatki dla ptaków. Jeden zespół stworzył nawet ptaka. Efekty pracy możecie podziwiać na zdjęciach .Nadmienię, że klocki POLYDRON zostały zakupione z funduszy projektu "Laboratoria przyszłości". # klocki#super zabawa#fantazja#laboratoriaprzyszłości

 

Ilość odsłon: 433 Ostatnio zmieniany: 05-02-2023
Scroll to top