19-11-2017

STYPENDIA I ZASIŁKI SZKOLNE

Szanowni Państwo - w najbliższym czasie będą do podpisania decyzje na przyznane/ lub nie, stypendia i zasiłki szkolne. Czasu na rozliczenie faktur jest mało, bo do 5 grudnia br. musimy podsumować faktury i przekazać informacje do MOPS. Liczymy zatem na współpracę i sprawne rozliczenie się z przyznanych świadczeń. Lista rzeczy, usług, które można kupić, jest w zasadzie taka sama jak w ubiegłym roku szkolnym. Z zestawieniem kwalifikowalnych zakupów można zapoznać się na tablicy obok pokoju pedagoga.

Przy rozliczaniu najważniejsze są:

- oryginały faktur

- odpowiednio dobrane do wieku dziecka zakupy artykułów szkolnych, niezbędnych w edukacji.

Zachęcam Rodziców, aby sprawę zakupów w ramach stypendium i zasiłku szkolnego skonsultować z wychowawcą klasy.

Pedagog szkolny - Bogumiła Myszkowska

Ilość odsłon: 1273 Ostatnio zmieniany: 20-11-2017